יקבי ברקן בפייסבוק הצהרת נגישות

על היקב

יקב ברקן נולד בסוף המאה ה-19 ובגלגולו הנוכחי הפך היקב לגן עדן יינני. אז איך עשינו את זה?

פשוט מאד, מימיו הראשונים התמקד בדבר החשוב ביותר: איכות הענבים! זנים איכותיים הגיעו מכל העולם וניטעו בכרמים של ברקן בכל רחבי הארץ. כיום יש ליקב עשרות זנים הפרוסים במעל 10,000 דונם כרמים, כאשר כל זן מותאם לאזורי הגידול הטובים ביותר עבורו.

יקבי ברקן - גן עדן לייננים

בשנת 2000 נבנה יקב חדש ומשוכלל בקיבוץ חולדה שבשפלת יהודה, המתוכנן לצרכי המאה ה-21 ומצויד באמצעי הייצור המתקדמים בעולם. היקב כולל מעבדות, חוות מכלים גדולה, מרכז מילוי ואכסון ומרכז שיווק ולוגיסטיקה. בזכות המגוון העצום של זני הענבים ואזורי הגידול, שיטות התסיסה ולמעלה מ-5000 חביות עץ אלון מסוגים שונים, יקב ברקן הוא באמת "גן עדן לייננים".

יקבי ברקן

הייננים של ברקן כבר קנו להם שם עולמי וזכו בפרסים, בזכות איכויות היין ובזכות השילובים הנועזים בין הזנים. לכם רק נשאר לטעום בעצמכם ולהרגיש את העוצמה בכל לגימה... שיהיה לחיים.

יקב ברקן משקיע מאמצים רבים לייצור ושיווק מוצרים איכותיים ובטוחים לצריכה, תוך קידום ערכים של מצוינות וחדשנות. לצורך כך, מיישם היקב מערכת לניהול איכות לפי דרישות תקן ISO9001 ומחויב למדיניות האיכות של חברת האם. היקב פועל בהתאם לדרישות כל דין לשמירה על שביעות רצון לקוחותיו ולשיפור מתמיד.

השפעת החברה על הסביבה נבדקת תדיר כדי לצמצם ככל האפשר את השפעתנו על הסביבה. כחלק מהאחריות הסביבתית וערכי חברת האם מפעיל היקב מערכת ניהול סביבתי הכוללת מנגנונים הדואגים לחסכון אנרגיה, טיפול בפסולת, טיהור שפכים וצמצום בזיהום אוויר.

לשם כך, אנו עושים שימוש בכלי ניתוח מקצועיים לקבלת ידע על ההשפעות הנובעות מייצור ושימוש במוצרינו, ומשתמשים בידע זה למזעור השפעות אלו.

לתשומת ליבך: הינך מבקר באתר תוך שימוש בדפדפן מסוג אינטרנט אקספלורר בגירסה מיושנת ולא בטוחה, אתר זה פועל בה באופן חלקי. לחווית גלישה מהירה, נעימה ובטוחה יותר - באתר זה ובכלל - מומלץ מאוד לשדרג לדפדפן מתקדם ובטוח יותר, כמו פיירפוקס, אופרה, ספארי, כרום, או גירסה עדכנית יותר של אינטרנט אקספלורר